Uncategorized

آواز خواندن برای کودکان

آیا فرزند من می تواند خواننده شود؟

دروس آواز خوانی برای کودکان بهترین راه حمایت آن ها در حوزه یادگیری موسیقی است. اما چگونه می توانید مطمئن باشید که سرمایه گذاری ارزشمند است یا خیر؟ اکثر والدین از مربی ها سوال می کنند که آیا فرزند من توانایی خوانندگی را دارد؟ این سوال به صورت کلی است و به چندین موضوع مختلف مربوط می شود!

یکی از این موضوعات مربوط به داشتن رشد در مقابل ذهنیت ثابت و چگونگی تشویق فرزندانمان به کار در جهت اهداف بلند مدت خواهد بود. (نه فقط پاداش کوتاه مدت) البته نگرانی والدین در این دوره قابل درک است چراکه می خواهند بدانند آیا فرزندشان واقعاً به کلاس های آواز علاقه دارد یا خیر!؟ هنگامی که یک دانش آموز جوان و هنردوست اعلام می کند که در اولین جلسه می خواهد کیتی پری (Katy Perry) بعدی باشد (این ادعا بیش از یک بار اتفاق افتاده است)، والدین می خواهند بدانند که تا چه مدت باید فرزندشان را تشویق و هدایت کنند تا او بتواند به این شهرت و کیفیت برسد!

حقیقت چیز دیگریست!

یک مربی کارکشته و حرفه ای همیشه تمایل دارد مهارتهای فرزند شما را کشف و به والدین بگوید که واقعاً در کجا نهفته است! و پاسخ این سوال قطعا آن چیزی نیست که والدین به دنبال آن هستند.

کلاس های آواز برای کودکان به منظور رسیدن به شهرت نیست!

برگزاری یک کلاس آواز برای بچه ها با سطح مهارت و استعداد مختلف سبب می شود تا بعضی از آنها در حوزه موسیقی شغل پیدا کنند و تعدادی دیگر به آن به دید متفاوتی می نگرند. بیشتر دانش آموزان جوان کمتر از ۱۰ سال نمی دانند وقتی بزرگ می شوند می خواهند چه کاره شوند. حتی اگر تعدادی بدانند که می خواهند کیتی پری باشند، باز ممکن است در حالات و ساعات مختلف چندین بار نظر خود را تغییر دهند قبل از اینکه به اندازه کافی بزرگ شوند تا تصمیم نهایی را بگیرند! بنابراین جالب نخواهد بود که آنها را سر سختانه قضاوت کنیم و آنها را مجبور کنیم تا تصمیمی بگیرند که به اهداف و علایق ما نزدیک تر باشد.

اهداف کلاس های آواز کودکان چیست؟

وظیفه مربی آواز این است که به دانش آموزان کمک کند تا یاد بگیرند چگونه در آوازخوانی پیشرفت کنند. اگر تا به حال با کودکان وقت گذرانده باشید، حتما می دانید که آنها معمولاً هنگام بازی بیشترین ظرفیت یادگیری را دارند. به همین دلیل کلاس های صوتی برای بچه ها شامل بازی های آواز، بازی های موسیقی و ترانه هایی است که بچه ها به آن علاقه دارند بیشترین تاثیر را دارد. بچه ها نه تنها دروس آواز خود را می آموزند، بلکه از اجرای آن خوشحال می شوند.

در مورد اهداف خود در زندگی، رسیدن به اخلاقی بهتر و اینکه چگونه از اجرای یک کار سخت می توان لذت برد! بسیاری از مطالعات نشان داده اند که چگونه آموزش موسیقی می تواند به مهارت های ریاضی، کلامی و اجتماعی کمک کند. اینها هدایایی است که فرزند شما می تواند برای تمام زندگی خود بهره مند شود.

بالا نگه داشتن شوق و اشتیاق

هنگامی که کودک شما هر گونه تلاش هنری را شروع می کند، مهم است که سطح اشتیاق او را بالا نگه دارید. اگرچه تشویق مثبت مفید واقع می شود، اما تحت فشار قرار دادن بیش از حد کودک می تواند لذت تجربه یادگیری را برای او رقم بزند. مشکلی نیست که فقط برای گذراندن وقت و اجرای یک کار سرگرم کننده یا صرف انرژی آواز بخوانید. حتی اگر کودک شما علاقه مند باشد تا همراه یک گروه مورد علاقه خود آواز بخواند مطمئن باشید زمانی که برای آواز خواند گذاشته می شود هرگز تلف نمی شود.

آواز خوانی برای بچه ها همان حرف زدن و لبخندهای ما است.

آواز خوانی ارزش امتحان کردن را دارد!

نکته اصلی این است نباید نگران نباشید که فرزند شما استعداد آواز خوانی را دارد یا ندارد! بگذارید آنها به عنوان یک موسیقی دان کوچک و بدون فشار شغلی که بر روی هر دو شما معطوف است، به طور طبیعی پیشرفت کنند. مطمئن باشید سرمایه گذاری در آموزش موسیقی همیشه انتخاب خوبی برای رشد کودک شما است. به جای تمرکز روی هدف نهایی مشهور شدن به کودک خود اجازه دهید ابزاری برای بیان و رشد خود پیدا کند.

اگر کودک شما دوست دارد آواز بخواند آموزش در این حوزه ضرری ندارد. امروزه ارتباط با یک مربی آواز عالی از هر زمان دیگر آسان تر است، زیرا بسیاری از آموزش های آواز خوانی به صورت آنلاین انجام می شود. این سطح راحتی و برنامه ریزی انعطاف پذیر بیشتر به والدین اعتماد به نفس می دهد تا فرزند خود را با موفقیت به انتهای سفر هر موسیقی برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا