E-Mail : info@iranfox.ir
Tel : 0912-887-3679

Cart

فروشگاه اینترنتی ایران فوکس

طراحی سایت

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت های زیبا

طراحی سایت

طراحی سایت در واقع کنار هم قرار دادن چندین فایل شامل سند , عکس ها, نوشته ها و فیلم ها در یک قالب, بر بستر وب (اینترنت) را می گویند.

نوع چیدمان و قالب بندی و نحوه ارتباط بین فایل های موجود در یک سایت را طراحی سایت می گویند. نوع تعامل بین محتویات سایت و شخصی که از طریق اینترنت با آن ارتباط برقرار می کند نیز یک فاکتور مهم در طراحی وب به شمار می رود.

امروزه با پیشرفت صنعت وب, طراحی سایت نیز وارد عرصه ی جدیدی شده است, بحث طراحی UX و UI , بحث گرافیک سایت (اعم از رنگ بندی , ترکیب المان ها و نحوه ارتباط با هم) و استفاده از عکس های با کیفیت نقش بسیار مهمی در ظاهر یک سایت دارند.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس

CMS چیست ؟

  • CMS یا (Content Management System) در واقع همانند فرمانده ای است که در پشت صحنه کار قرار دارد و در واقع فرآیند ایجاد، مدیریت و نمایش محتوا را برای شما کنترل می کند.
  • امروزه از CMS هایی زیادی استفاده می شود که مهمترین آن های وردپرس است و تقریبا بالای ۶۰ درصد از سایت های دنیا با این مدیریت محتوا ساخته و کنترل می شود.
  • وردپرس یک CMS اوپن سورس با امنیت بسیار عالی می باشد و همواره یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی سایت و مدیریت محتوا می باشد. البته سیستم های مدیریت محتوای دیگری مانند جوملا، دروپال، مجنتو ( magento ) و… وجود دارند که هریک از مدیریت محتوا های عنوان شده در موارد خاصی به صورت تخصصی کار کرده اند.
  • بنابراین مشخص است که بهترین گزینه برای استفاده از یک CMS , وردپرس بهترین گزینه خواهد بود.

دلایل برتری CMS وردپرس :

  • مهمترین دلیل رایگان بودن آن است که بسیار به صرفه است.
  • پشتیبانی عالی در سطح وب
  • فراوانی قالب ها و مخزن بزرگ افزونه های وردپرس
  • افزایش سرعت بارگزاری سایت و افزایش رتبه در گوگول (Seo)
  • طراحی هر نوع سایت (فروشگاهی,  تجاری, آموزشی, خبری و …)
  • و بسیاری از موارد دیگر…
محبوبیت مدیریت محتوای وردپرس
طراحی وب سایت های واکنش گرا
طراحی وب سایت های واکنش گرا

سایت ها واکنش گرا (ریسپانسیو) :

به نوعی طراحی که بتواند سایت یا صفحات وب را نسبت به دستگاه کاربر چون گوشی تلفن هوشمند،آی پد ، لب تاپ ، انواع مانیتور کامپیوتر خانگی و تلویزیون ها واکنش گرا کند در واقع خود را بر مبنای اندازه صفحه و اسکرین دستگاه مورد نظر نمایش دهند.

ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران حدود ۱۱۵% است . بنابر این کاربر حروف و نوشته ها را در صفحه نمایش کوچک بدون کمترین زحمتی و زوم کردن اسکرول چپ و راست به راحتی می خواند .

 نکته مهم در مورد واکنش گرا بودن سایت :

بسیار روشن است در صورتی که صفحات وب برای موبایل طراحی نشده باشند (واکنش گرا نباشد) شما تعداد زیادی از کاربران را از دست خواهید داد . در گذشته صاحبان کسب و کار ۲ نوع هزینه برای طراحی سایت می کردند ، و برای موبایل سایت جداگانه بنام موبایل ورژن تولید می شد که هزینه زیادی داشت. اما اکنون با توسعه پلتفرم های ریسپانسیو البته توسط افراد حرفه ای تمام نیاز های مخاطبین بر طرف می شود و گاهی وب سایت ها در گوشی تلفن زیبا تر دیده می شوند .

نتایج گوگل و سایت واکنش گرا یکی از شاخص های امتیاز دهی و رتبه گیری در گوگل پارامتر ریسپانسیو بودن است.

طراحی وبلاگ
طراحی انواع فروشگاه های اینترنتی

تعرفه طراحی سایت :

[supsystic-price-table id=8]

برای اطلاعات بشتر و تکمیلی می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۸۷۳۶۷۹ تماس گرفته و یا اینجا کلیک نمایید.